BIP - Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego
 
BIP - Stowarzyszenie PS w Kiełpinie



Stanowiska i funkcje

Dyrekcja

Dyrektor Zespołu:

mgr Jolanta Kosznik

e-mail:  jolantakosznik@zskielpino.pl

 

Wicedyrektorzy:

mgr Lucyna Gruba

e-mail:  lucynagruba@zskielpino.pl

 

mgr Łukasz Formela

e-mail:  lukaszformela@zskielpino.pl 

 

mgr Iwona Fiołek

e-mail:  iwonafiolek@zskielpino.pl

 


Wytworzył:Jolanta Kosznik2013-02-25
Udostępnił:Jolanta Kosznik2013-02-25 11:01:22
Zmodyfikował:Jolanta Kosznik2020-12-07 11:53:39
Sekretariat

Sekretarz Szkoły:

Alicja Wrycza

tel: 58-694-21-44

tel. 58-694-21-82

e-mail: sekretariat@zskielpino.pl


Wytworzył:Jolanta Kosznik2013-02-25
Udostępnił:Jolanta Kosznik2013-02-25 12:31:59
Zmodyfikował:Jolanta Kosznik2013-02-25 12:33:39
Nauczyciele
  1. Adamus Błażej - W-F
  2. Byczkowski Przemysław - Informatyka, Zajęcia komputerowe
  3. Celińska-Jakubowicz Barbara - J. Polski
  4. Cirocka Marzena – J. Angielski
  5. Cirocka Stanisława - Logopedia
  6. Dmowska Maria - Religia
  7. Domaros Monika – Wychowanie przedszkolne
  8. Fiołek Iwona - Logopedia
  9. Formela Elwira - Edukacja wczesnoszkolna, J. kaszubski
  10. Formela Łukasz - J. Niemiecki
  11. Formella Grażyna - Biologia, Chemia
  12. Gawkowska Magdalena – Wychowanie przedszkolne
  13. Godzińska Magdalena - Edukacja wczesnoszkolna
  14. Herbasz Lucyna - J. Kaszubski
  15. Iwanowska Anna - Matematyka
  16. Izdebska Katarzyna – Wychowanie przedszkolne
  17. Jankowska Anna – Nauczyciel wspomagający
  18. Kaczmarek Marta – Edukacja wczesnoszkolna
  19. Kasprzycka Anna - Edukacja wczesnoszkolna, Logopedia
  20. Klasa Irena - J. Polski, Historia
  21. Knut-Żołnowska Anna - J. Polski
  22. Konkol Ewa - Historia, WOS
  23. Konkol Joanna - Edukacja wczesnoszkolna
  24. Koszałka Dorota – Matematyka, Fizyka
  25. Kosznik Renata - Edukacja wczesnoszkolna
  26. Krause Zdzisław - Historia, EDB, WOS, HiKK
  27. Kurowska Joanna - Religia, Doradztwo zawodowe
  28. Kurzawski Dariusz - W-F
  29. Langa Milena – Wychowanie przedszkolne
  30. Laskowski Grzegorz - W-F
  31. Lewandowski Szymon - Muzyka,
  32. Lewańczyk Paulina - Edukacja wczesnoszkolna, J. Angielski
  33. Łagan Sylwia - J. Niemiecki,
  34. Magulska-Plichta Grażyna - J. Polski
  35. Magulska-Plichta Ewa - J. Angielski
  36. Malanowska Jolanata - Plastyka, Technika
  37. Moskal Barbara – Wychowanie przedszkolne, J. Angielski
  38. Nadolińska-Słonecka Angieszka - Matematyka
  39. Pestka Magdalena - J. Polski
  40. Pettke Magdalena – Nauczyciel świetlicy
  41. Piwka Magdalena – J. Angielski, Edukacja wczesnoszkolna
  42. Plichta Karina – Informatyka
  43. Płotka Paulina – Edukacja Wczesnoszkolna
  44. Romanowska Magdalena – Psycholog
  45. Rompska Joanna - W-F
  46. Rybakowska Marzena - Edukacja wczesnoszkolna, Przyroda,
  47. Sajek Barbra – Nauczyciel wspomagający
  48. Smętoch Ewa - Edukacja wczesnoszkolna, Matematyka
  49. Suchomski Dawid - Religia
  50.  Wąsowicz Anna - Chemia
  51.  Wicka Hanna – Geografia
  52. Wojtala Monika – Nauczyciel świetlicy
  53. Wrońska Jolanta – Edukacja wczesnoszkolna, Religia
  54. Zielke Adriana – Wychowanie przedszkolne

Wytworzył:Jolanta Kosznik2013-02-25
Udostępnił:Jolanta Kosznik2013-02-25 11:47:28
Zmodyfikował:Jolanta Kosznik2020-12-07 10:33:53
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )